תפריט
Your Cart

חזון

חזון

מאז ומתמיד עבורנו  ארומתרפיה היא דרך חיים שלמה. על פי ההגדרה המקובלת זוהי שיטת ריפוי טבעית המשתמשת בשמנים אתרים המופקים מצמחים. שמנים אלו הם חומרים פעילים בעלי תכונות ריפוי ואיזון הנושאים את הניחוחות המופלאים של עולם הצמחים.

מבחינתנו, לקיחת אחריות על בריאותינו היא חלק חיוני בהתפתחותנו ובתהליכי הצמיחה שלנו כאנשים. עבורנו, ארומתרפיה צריכה להיות חלק בלתי נפרד מכל משק בית כדי לשמור על בריאות פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית טובה ואיכות חיים גבוהה.

אנו מאמינים שעבודה עם שמנים אתרים דורשת ידע מקצועי והבנה רחבה מסיבה זו אנו ברחלה ארומתרפיה מספקים את השמנים למטפלים בלבד. השמנים שלנו הם שמנים טהורים בדרגה טיפולית, החיונית לטיפול הוליסטי. 

כאוצרים של השמנים אנו דואגים לארוז לכם את הטבע בבקבוק. מטרתנו היא לספק לקהל המטפלים שמנים אתרים ושמני נשא צמחיים כחומרי גלם לעבודה באיכות הגבוהה ביותר הקיימת. 

כל השמנים נבחרו ונבדקו על ידנו בקפדנות רבה תוך שמירה על מקצוענות, איכות ומתוך אהבה גדולה לתחום. כולם שמנים טבעיים שלמים ללא תוספות וללא שחזור. 

שמני רחלה ארומתרפיה הם חומרי הגלם הטהורים והאיכותיים ביותר אותם תוכלו לרכוש דרך מטפלים ארומתרפיסטים מוסמכים. כך תבטיחו שימוש בטוח ונבון והשפעה חיובית ומהירה על איכות חייכם.

אודותינו

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/