תפריט
Your Cart

SPE

Spritual Phyto Essencing TM

Spritual Phyto Essencing TM או SPE היא היא שיטה שפיתח ד"ר ברקובסקי המחברת אותנו אל הנשמה הגבוהה שלו. בשיטה משתמשים בשמנים אתרים הנבחרים באמצעות כלים מהקבלה, הרפואה הסינית וההומיאופתיה. שילוב השמנים הוא ייחודי לכל אדם ומהווה את התמיכה בתהליך השינוי והטרנספורמציה אותו עובר האדם במסעו הנוכחי.

שילוב השמנים הייחודי, המותאם אישית, מעניק למקבל את הכח והיכולת להתחבר פנימה אל הנשמה הגבוהה שלו, אל האמת הפנימית שלו ולהביא אותם לידי ביטוי. תהליך זה מעניק בהירות, בטחון ויכולת הגשמה עצמית משופרת. השמנים הנבחרים במיומנות רבה מהווים השתקפות של תמונת הנשמה של המטופל,  מזכירים לו ומחברים אותו בחזרה עם מהותו הפנימית. 

התערובת נבנית בשכבות במשך מספר ימים כדי להבטיח את הדיוק והחיבור הנכון בין השמנים. התערובת הייחודית מתוכננת ליצור התעוררות של הנשמה. התהליך ייחודי לשיטה זו והוא רב עוצמה ומתרחש בעדינות רבה.

במהלך התשאול ושילוב השמנים, המטפל הוא צופה, האוסף מידע ומביאו לידי ביטוי דרך השמנים. התוצר, שלוב שמנים מרוכז ושיקוי אנרגטי של השילוב המשמשים למשך ששה עד תשעה חודשים.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/